Náramok Galaxy Fit e podporuje aktívny životný štýl a je určený pre všetky typy športových nadšencov, od príležitostných bežcov až po profesionálnych športovcov.

Už zajtra spúšťa bude v predaji nový športový náramok Galaxy Fit e. Toto nositeľné zariadenie robí dosahovanie cieľov týkajúcich sa telesnej a duševnej pohody štýlovejším a zábavnejším zážitkom pre každého, kto hľadá životnú rovnováhu alebo väčšiu motiváciu. Náramok je k dispozícii v čiernej, bielej a žltej farbe za odporúčanú maloobchodnú cenu 39 eur. Vďaka jeho ľahkej konštrukcii a príjemnému silikónovému remienku je ideálnou voľbou pre používateľov a je určený pre všetky typy športových nadšencov, od príležitostných bežcov až po profesionálnych športovcov.

Náramok začne automaticky sledovať používateľovu aktivitu, keď sa venuje chôdzi, behu, veslovaniu alebo začne iné dynamické cvičenie. V aplikácii Samsung Health môže používateľ taktiež ručne vybrať niektorú z viac než 90 prednastavených aktivít a náramok ho začne automaticky sledovať. Vďaka vylepšenej analýze spánku a inteligentnému zvládaniu stresu môžete sledovať telesnú i duševnú pohodu v ktorúkoľvek dennú či nočnú hodinu.