Kontakt

O nás

TechBit.sk je moderný technologický portál, ktorý sa zameriava na poskytovanie dôkladných informácií, analýz a noviniek zo sveta technológií. Je určený pre široké spektrum čitateľov, od technologických nadšencov a profesionálov až po bežných spotrebiteľov, ktorí sa snažia udržať krok s najnovšími trendmi v digitálnom svete.

Cieľová skupina

Portál je navrhnutý tak, aby oslovil nielen technologických nadšencov, ale aj menej zdatných používateľov, ktorí hľadajú jednoduché a zrozumiteľné rady, ako zlepšiť svoje technologické zručnosti alebo vybrať správne zariadenie podľa svojich potrieb.

Interaktivita a používateľská prívetivosť

Online magazín je známy svojim intuitívnym dizajnom a prehľadnými kategóriami, ktoré umožňujú ľahké prechádzanie medzi rôznymi článkami a sekciami. Je optimalizovaný pre rôzne zariadenia, čo zabezpečuje pohodlné čítanie na smartfónoch, tabletoch aj počítačoch.

Spolupráce a partnerstvá

TechBit.sk spolupracuje s mnohými významnými technologickými firmami a značkami, čo mu umožňuje poskytovať exkluzívne informácie a prístupy k novým produktom. Online magazín tiež pravidelne organizuje, ktoré zvyšujú angažovanosť a lojalitu jeho čitateľskej základne. Máme vysoké priority a zasahujeme najmä manažérov firiem, bonitných klientov, firemných zákazníkov, realizujeme súkromné workshopy a prezentácie.

TechBit.sk je teda ideálnym zdrojom pre každého, kto chce byť informovaný o najnovších technologických trendoch a hľadá spoľahlivé a fundované informácie v oblasti technológií.

Kontakt

Všeobecný kontakt na redakciu
office (@) techbit.sk

Tlačové správy smerujte výhradne sem
news (@) techbit.sk

Tlačové správy, PR články a iný propagačný spravodajský servis adresujte výhradne na vyššie uvedený e-mail pre posielanie tlačových správ. Ďakujeme.

Oslovil ma portál, môžem sa aj ja pridať?
Samozrejme, radi uvítame medzi nami mladých a ambicióznych ľudí. Budeme radi, ak sa k nám ktokoľvek pridá, kto vie písať. Stačí nám napísať na e-mail.

Poznám firmu, mám kontakt na spoločnosť, môžem ho poslať?
Určite, budeme radi za každú novú spoluprácu. Radi testujeme nové produkty a milujeme nové technológie. Čitateľ, ktorý má kontakt, nám ho môže poslať.

Môžem pomôcť pri rozvoji technologického portálu?
Rozhodne áno. Budeme radi, ak náš portál podporíte napríklad zdieľaním na sociálnych sieťach, alebo aj iných stránkach. Takisto radi uvítame aj finančnú pomoc a podporu. Pre viac informácii nám napísať na email.

Máte iné otázky ohľadom TechBit.sk? Kľudne sa nás opýtajte – stačí nás kontaktovať.

MEDIAKIT