NordVPN, jedna zo služieb VPN na svete, získala ocenenie Best VPN Overall and Best Customer Service od spoločnosti BestVPN, ktorá sa zameriava na služby tohto druhu a vyhodnocuje ich.

Ocenenia boli udelené v rámci CES 2019, pričom podľa Seana McGratha, šéfredaktora na BestVPN, bolo slávnostné odovzdávanie cien v Las Vegas vyvrcholením mnohých mesiacov práce. Unikátny rámec, vytvorený tímom za spoločnosťou BestVPN im umožnil prísne testovať každého poskytovateľa VPN na trhu. Spoločnosť NordVPN je jedným z najpokročilejších poskytovateľov služieb VPN na svete a je viac orientovaná na bezpečnosť než väčšina služieb VPN.

Ponúka dvojité šifrovanie VPN, blokovanie reklám a službu Onion Over VPN. pVýhodou pritom je, že má viac ako 5000 serverov po celom svete a umožňuje používať aj P2P. Ocenenia BestVPN sa skladajú z niekoľkých hlavných kategórií: ochrana osobných údajov, rýchlosť, hodnota a služba zákazníkom. Najlepšia celková cena je spojením všetkých týchto kategórií, čo zrejme robí z nej najprestížnejších ocenení.