Technologický gigant má v ponuke širokú paletu produktov od smartfónov, cez počítače až po príslušenstvo. Do tejto kategórie spadá aj špičkový, 6K monitor Pro Display XDR.

Ide o zariadenie, ktoré môže dostávať aktualizácie a presne to sa teraz stalo. Pre profesionálnych používateľov, ktorí si potrpia na presných farbách, vysokom rozlíšení a špičkovom zobrazení je monitor Pro Display XDR je stvorený. Predstavený bol po boku “super-počítača” Macu Pro a dnes je veľmi populárny medzi fotografmi, grafikmi, strihačmi a inými profesiami. Len málo ľudí vie, že tento produkt môže dostať aktualizácie. Apple včera vydalo novú verziu firmvéru s označením 4.2.30.

Celý update obsahuje nástroje, ktoré sú schopné nakalibrovať obrazovku. Aby toho nebolo málo, technologický gigant poskytol aj nový dokument podpory, ktorý vás bude sprevádzať celým procesom. Aktualizácia je podporovaná len v prípade, že na svojom Macu pracujete s operačným systémom macOS Catalina 10.15.6 a novším. Tak isto budete potrebovať podporovaný spektroradiometer. Technologický gigant zverejnil aj niekoľko užitočných tipov, pre správne nastavenie.