Spoločnosť Sennheiser predstavila svoj prvý bezdrôtový herný headset Sennheiser GSP 670. Ten vďaka bezdrôtovému USB adaptéru pre pripojenie PC či Playstation 4 ponúkne takmer nulové oneskorenie.

Headset ponúka taktiež aj pripojenie pomocou technológie Bluetooth, pričom hráči sa môžu tešiť na frekvenčný rozsah 10 – 23 000 Hz a výdrž 20 hodín na jedno nabitie. Pohodlie zabezpečuje konštrukcia s dvojosovým kovovým kĺbom, mechanizmom pre nastavenie prítlaku a ergonomické polstrovanie náušníkov. Potešia ovládacie prvky na tele slúchadiel – pre jednoduché nastavenie hlasitosti výrobca na pravú mušľu umiestnil hneď dva kruhové voliče.

Väčšie slúži pre herné audio a menšie pre komunikáciu. Nechýba programovateľné tlačidlo, ktoré nastavia ľubovoľný zvukový profil. Pre aktiváciu mikrofónu s potlačením okolitých ruchov postačí jeho vyklopenie. Nechýba možnosť prepojenia pomocou USB, ktoré umožní prenos zvuku i rýchle dobitie akumulátora. Ten bude po 7 minútach pripravený na 2 hodiny hrania a plného nabitia dosiahne počas jednej hodiny. Zatiaľ nie je známa dostupnosť, ani cena.