O tlačiarňach značky Hawlett Packard nájdete na internete a v iných zdrojoch veľa informácií, od mylných predstáv o atramentových tlačiarňach po environmentálne výhody spoločnosti HP a  technológie Jet Intelligence.

Poďte sa spolu s nami ale zamerať na plusy, ktoré vám táto značka ponúka a skutočne ich aj využijete. Aká vás napadne prvá vec, ​​keď uvažujete o atramentových tlačiarňach? Že nie sú spoľahlivé? Kvalita atramentu je nižšia? Z dlhodobého hľadiska sú drahé? Omyl! A spoločnosť HP  vás o tom svojou ponukou atramentových tlačiarní  a kvalitných tonerov HP určite presvedčí hneď v štyroch kľúčových oblastiach: sú spoľahlivé; kvalitné; majú svoju hodnotu; a minimálnu environmentálnu záťaž.

Spoločnosť HP vyrába nové, inovatívne navrhnuté kazety, ktoré sú v každom smere lepšie. Kvalitné  a originálne kazety alebo alternatívne tonery pre tlačiarne zaručujú najvyššiu účinnosť so spoľahlivosťou vyše 95%. Atramentové tlačiarne HP sú fantastické stroje, na ktoré sa môžete znova a znova spoľahnúť. Tieto multifunkčné zariadenia vám ponúkajú najvyššiu hodnotu za peniaze, vysoko kvalitný výstup, zníženú spotrebu energie a oveľa viac benefitov.

Technológia HP Intelligence spoločnosti HP sa pýši aj o 53 % nižšou spotrebou energie, o 40 % rýchlejšou tlačou a o 33 % viac vytlačených stránok ako poprední konkurenti tejto značky. Samozrejme, závisí aj od toho, aké a kde si vyberáte tonery. Sú to nekonečné možnosti, od vylepšenia nastavenia tlače vyspelými technológiami a funkciami, ktoré vás nasmerujú k väčšej úspore nákladov a ochrane životného prostredia.