Moderné funkcie multifunkčnej tlačiarne sa dnes cenia už aj v domácnosti. Nakoľko je ale na trhu výber naozaj obrovský, rozhodli sme sa vám ponúknuť niečo z tých najlepších možností.

Multifunkčnú čiernobieli tlačiareň Samsung M2070W, ktorá vás svojimi výhodami rozhodne zaujme. Prečo práve tento model? Samsung Xpress M2070W je v podstate ľahká osobná multifunkčná tlačiareň postavená na monochromatickom laserovom motore. To, čo ju trochu odlišuje od konkurencie, je to, že je vybavená funkciami mobilnej tlače, ktoré vás pohltia natoľko, že si budete musieť k nej zaobstarať aj náhradné tonery Samsung. Ak potrebujete tlačiť z mobilného zariadenia veľmi často, môže byť tento model pre vás obzvlášť atraktívnou voľbou.

Dá sa pripojiť k sieti pomocou siete Ethernet alebo Wi-Fi, ktorá vám umožní tlačiť prostredníctvom cloudu, za predpokladu, že je sieť pripojená k internetu, a tiež umožňuje pripojenie k tlačiarni z mobilného zariadenia prostredníctvom siete Wi- Fi. Jednou z ďalších výhod je, že podpora mobilných telefónov sa neobmedzuje iba na tlač. Tak napríklad aplikácia Samsung Mobile Print vám umožní dokumenty z mobilu alebo tabletu aj skenovať a faxovať. Model tlačiarne Samsung M2070W si aj napriek svojej multifunkčnosti zachováva kompaktné rozmery. Medzi základné funkcie zariadenia patrí možnosť tlače, faxovania a skenovania, a to aj prostredníctvom siete.

Do vstupného zásobníka sa zmestí 150 listov, čo je možno jedno z hlavných obmedzení, vďaka ktorému je tento model najlepší pre osobné použitie. Veľkým plusom je, že sa nemusíte obmedzovať na náplň, pretože nový toner Samsung M2070W už nájdete u dobrého predajcu aj na internete. Hodnotenie motora tlačiarne Samsung Xpress M2070W je 21 strán za minútu, čo je rýchlosť, ktorú môžete očakávať pri tlači textu alebo iných súborov, ktoré nevyžadujú žiadne iné špeciálne spracovanie. Samozrejme, závisí aj od kvality spomínaných tonerov a papiera.

Nech už sa ale rozhodnete pre akýkoľvek dôvod, s týmto zariadením si plnohodnotne vystačíte nielen doma, ale aj v práci. Nezabudnite si však jej úspešný chod poistiť spoľahlivými tonermi a určite budete s jej službami dlhodobo spokojní.