Koncom septembra na slovenský telekomunikačný trh vstúpil digitálny operátor Radosť, ktorý patrí pod spoločnosť O2.

Okrem jednoduchosti je operátor plne digitálny, keďže je dostupný v appke v telefóne a platby za ňu sú možné len cez platobnú kartu. Operátor funguje v sieti O2 s 97% pokrytím 4G siete. Hlavnou líniou kreatívneho konceptu je radostná emócia, ktorého základom je remake pôvodnej piesne „Zahoď starosti“.

Pripomeňme, že digitálny operátor má v ponuke tri programy, pričom každý z nich sa automaticky obnovuje. Malá Radosť stojí 5 eur, pričom obsahuje 2GB dát a 100 SMS/MMS alebo volaní, Veľká Radosť stojí 10 eur, obsahuje 8GB dát a 200 SMS/MMS alebo volaní a Nekonečná Radosť prináša  nekonečné dáta, volania aj SMS a MMS a za cenu 20 eur. Všetky paušály sa obnovujú každých 30 dní.

Možné je takisto navýšiť dáta, operátor ponúka 1GB za 2 eurá, pričom po desiatich dobitiach zákazník dostane odmenu vo forme neobmedzených dát do konca obdobia. Všetko pritom prebieha cez aplikáciu, ktorá je dostupná pre Apple iOS a Android.

Na jej aktiváciu si treba pripraviť občiansky preukaz, email a adresu na ktorú O2 pošle SIM kartu. Potom treba už len počkať na SIM kartu v schránke, ktorej číslo zadá zákazník do appky. Operátor takisto uvádza akciu: prvých 7 dní zadarmo paušál Nekonečná Radosť. Pripomeňme však, že jeden zákazník môže vlastniť iba jednu SIM kartu.