Platforma pred niekoľkými rokmi pridala k predplatnému výhodu v podobe bezplatných mobilných hier.

Pôvodne bolo portfólio mobilných hier dosť riedke, ale streamovacia služba nedávno uskutočnila niekoľko akvizícií a uzavrela zmluvy s mnohými vývojármi. V skutočnosti, ak máme veriť najnovšiemu oznámeniu, máme pocit, že spoločnosť na tento konkrétny aspekt vsádza vo veľkom. Zaujímavé je, že prinášaním ďalších hier zadarmo svojim predplatiteľom pravdepodobne nepresvedčí viac zákazníkov, aby sa k službe pripojili; ide len o výhodu, o ktorej vysoké percento predplatiteľov ani nevie, že ju má. Bez ohľadu na to sa zdá, že platforma má plán, ako to všetko zúročiť, a tak oznámila, že do jeho stále sa rozširujúcej knižnice pribudne viac ako 100 hier. To je impozantné číslo vzhľadom na to, že od začiatku projektu vydal 55 hier.

Podľa platformy je na tento rok naplánované vydanie 40 nových mobilných hier, pričom 70 titulov je v súčasnosti vo vývoji s jeho partnermi. Okrem toho nedávno získané štúdiá spoločnosti pracujú na 16 nových mobilných hrách, ktoré budú do knižnice služby pridané po ich dokončení. Celkovo plánuje platforma pridať do svojej knižnice nie menej ako 126 nových mobilných hier, čo znamená, že nové tituly budú pravdepodobne uvádzané každý mesiac a to ešte veľmi dlho. V súvislosti s tým tiež firma prezradila, že jednou z jeho doteraz najhranejších hier je Too Hot to Handle: Love is a Game, ktorá je založená na populárnej neskriptovej zoznamovacej šou.

To je pravdepodobne aj dôvod, prečo je hra taká populárna medzi používateľmi mobilných telefónov. Už koncom tohto mesiaca očakávajte veľké tituly pre obrazovky smartfónov, ako napríklad Terra Nil a Mighty Quest od Ubisoftu: Rogue Palace, ktorých vydanie je naplánované na 28. marca, resp. 18. apríla. Spoločnosť potvrdila, že budúci rok bude kultová séria Monument Valley dostupná pre všetkých jej predplatiteľov zadarmo.

Zdroj