Mobilný operátor Telekom prináša veľmi zaujímavú a atraktívnu ponuku na marec. S paušálmi totiž zákazníci nemusia kontrolovať spotrebu celý mesiac a dátujú.

Operátor pripravil na celý marec 2020 nevídanú akciu na slovenské pomery. Celý mesiac budú môcť zákazníci využívať dáta úplne naplno v jednej z najlepších sietí na svete vďaka novému nekonečnému balíčku. Od 1. do 31. marca 2020 si budú môcť zákazníci v Telekom aplikácii aktivovať balík Nekonečné dáta. Každý zákazník s paušálom ÁNO, ÁNO Biznis, Happy i Bez záväzkov si bude môcť aktivovať balík jeden raz počas marca. B2B zákazníkom bude balík aktivovaný automaticky.

Extra dáta 1000 GB! A pozor, nejde o preklep. Mobilný operátor skutočne ponúka takmer terabajt dát, ktoré je možné čerpať v mobilnej sieti. Na rozdiel od letného či zimného balíku dát bude mať každý zákazník rovnakú porciu dát, bez ohľadu na to, či využíva program Happy XS, ÁNO S či ÁNO XL Biznis. Tentokrát bude porcia oveľa väčšia ako v minulosti: 1000 GB na celý marec. Každý zákazník môže surfovať a využívať smartfón úplne bez starostí a môže si vyskúšať, koľko dát prenesie v 4G (či 3G, 2G) sieti Telekomu. Za celý mesiac môže vidieť stovky filmov, tisícky videí či počúvať hudbu non-stop v najvyššej kvalite.

Telekom v marci daruje zákazníkom toľko mobilných dát, aby sa nemuseli kontrolovať a mohli si svoje smartfóny alebo tablety užiť naplno. Priemerná spotreba dátovo aktívneho zákazníka je 2GB, takže v marci môže preniesť až 500-násobne viac dát. A čo vedie mobilného operátora k takému riešeniu skutočne masívnych dát? Môžeme iba špekulovať, či chce otestovať dátovú prevádzku bez obmedzení a otestovať kapacity svojej siete. Je toto cesta k skutočne neobmedzeným dátam cez mobilné siete a konečne aj na Slovensku? To až čas ukáže…

Michal Korec, hovorca spoločnosti Slovak Telekom ku akcii dodáva: „Akcia nekonečný marec je určená všetkým našim zákazníkom s paušálom, aby si naplno vyskúšali jedny z TOP 10 mobilných sietí na svete. Vnímame ju aj ako dátový test národa – koľko dát zákazníci dokážu preniesť, ak nemajú súčasné limity.“

Telekom tiež uvádza tie najväčšie „hity“ – TOP najpredávanejších smartfónov (telefónov) a tabletov