Toto je jeden z najviac out dizajnov, ktoré sme videli.

Honor V Purse je skutočne určený na nosenie ako kabelka. K dispozícii sú dokonca módne, vymeniteľné remienky a retiazky. Zatiaľ ide len o koncepčné zariadenie, ale projekt má niektoré prvky z reálneho sveta, ku ktorým sa dostaneme o chvíľu. A nenechajte sa zmiasť bláznivosťou, v skutočnosti ide o veľmi vyspelé zariadenie. Je skladacie smerom von a v zatvorenom stave má hrúbku len 9 mm – je tenšie ako Magic V2. Značka to nazýva „fyziodigitálnym módnym vyhlásením“. Kombinuje fyzický dizajn (remienky) so živými a interaktívnymi štýlmi Always On Display. Spoločnosť využila špičkové talenty na navrhnutie týchto štýlov AOD. Cieľom je, aby ste vďaka vymeniteľným remienkom a rôznym vzorom AOD (ktoré sú viditeľné na oboch stranách, keďže ide o vonkajší sklad) mohli kabelku Honor V prispôsobiť akémukoľvek oblečeniu, ktoré máte na sebe, a tak znížiť svoju závislosť od rýchlej módy.

Spomenuli sme, že kabelka je aj v ekologickom dizajne? Je vyrobená z materiálov z udržateľných zdrojov vrátane vegánskej kože na remienky. Tento koncept chce posunúť módny priemysel smerom k osvojeniu si nových technológií „s cieľom povzbudiť spotrebiteľov, aby kupovali menej a používali dlhšie“. Žiaľ, ide len o koncept, takže sa nepýtajte, kedy si ho budete môcť kúpiť. Spoločnosť však plánuje otvoriť platformu pre návrhy AOD, ktorá umožní vývojárom a dizajnérom z celého sveta vytvárať vlastné vzhľady. Platforma umožňuje zariadeniu AOD reagovať na používateľa a prostredie, pretože sleduje dotyky a má prístup k snímaču okolitého svetla a akcelerometru.

Nevieme, aká je budúcnosť peňaženky, ale jej príbeh sa ešte nekončí. Honor neposkytol veľa podrobností o hardvéri, pretože ten nie je určený na masovú výrobu. zaujímavosťou ale je pánt, ktorý vydrží 400,000 cyklov zloženia a rozloženia. To je zaujímavé, keďže väčšina vývoja skladacích pántov sa sústredila na štýl skladania dovnútra. Je telefón v kabelke príliš divný? Moderné smartfóny už fungujú ako peňaženky, môžu slúžiť ako kľúče od domu a auta a dokonca môžu bezpečne uchovávať vaše dokumenty. Možno to nie je až také šialené a vždy oceníme, keď spoločnosť myslí mimo rámca.

Zdroj