Slovenský mobilný operátor 4ka už tretie leto za sebou prináša pre svojich verných aj nových zákazníkov zaujímavú ponuku, vďaka ktorej nebudú musieť riešiť spotrebu dát vo svojich telefónoch či tabletoch. Stačí, aby si zákazník aktivoval nový paušál a nastavil úhradu služieb z platobnej karty, automaticky dostane nekonečné dáta v celej SR.

Porciu nekonečných dát v celej SR môže získať toto leto každý. Stačí, ak si zákazník od 1.7. do 31.8. kúpi alebo už má aktivovanú kombináciu paušálu Sloboda+ dáta alebo paušál Sloboda dáta a má nastavenú automatickú úhradu týchto paušálov. Nový zákazník nekonečné dáta získa, ak si kúpi SIM kartu 4ky a ktorýkoľvek nový paušál Sloboda+ balík dáta, prípadne nový paušál Sloboda Dáta a v trvaní od 1. júla do 31. augusta 2019 zašle SMS v tvare PLUS na číslo 950. Aj existujúci zákazník môže mať túto ponuku za rovnakých podmienok pri prvej aktivácii paušálu počas trvania kampane. Stačí mať počas letných prázdnin aktívny alebo si zakúpiť niektorý z nových paušálov Sloboda+ dáta, mať aktivovanú automatickú úhradu spomenutých paušálov z platobnej karty a uhradiť ich obnovu z platobnej karty. Všetko si zákazník nastaví pohodlne v Mojej zóne, kde prihlásenie alebo vytvorenie konta zvládne za pár minút každý.

Čím skôr tak urobí, tým dlhšie si toto leto vychutná nekonečné dáta v celej SR, to znamená nielen v 4G sieti operátora 4ka, ale aj v 3G sieti obchodného partnera Orange Slovensko. Optimálne nastavenie 4ka Smart platieb znamená, že sa zákazníkovi mesačný poplatok za služby uhradí automaticky z platobnej karty a nemusí sa o nič starať. Zároveň ho takéto nastavenie chráni pred tým, aby ostal bez kreditu, ktorý môže potrebovať napríklad na zakúpenie parkovného, lístkov na vlak či MHD, alebo iné služby. V prípade poklesu kreditu pod dve eurá, mu operátor s jeho vedomím dobije z karty ďalšie štyri eurá. Pre všetkých, ktorí si počas zvýhodnenej ponuky v Mojej zóne nastavia úhradu obnovy týchto paušálov priamo z platobnej karty Mastercard/Maestro má 4ka bonus navyše – nekonečné leto si vychutnajú o mesiac dlhšie ako ostatní, teda až do 31.10.2019.