Western Digital uvádza úložisko optimalizované pre bezpečnostné systémy, umelú inteligenciu a pre nasadenie v smart mestách. Odolná pamäťová karta WD Purple Ultra Endurance microSD prináša pokročilú technológiu 3D NAND s 96 vrstvami do bezpečnostných a periférnych kamier s vlastným úložiskom, súčasne rozširuje produktová rada HDD diskov pre dohľadové kamerové systémy o pevný disk WD Purple 14 TB.

Podľa výskumu IHS Markit Technology možno očakávať, že globálne dodávky profesionálnych kamier pre dohľadové a zabezpečovacie systémy vzrastú medzi rokmi 2018 až 2023 zo 140 miliónov kusov na 224 miliónov. Samotné kamery so vstavanou pamäťou potom porastú priemerne o 17% ročne. Medzi rokmi 2018 a 2023 porastie podiel kamier podporujúcich rozlíšenie 4K medzi sieťovými kamerami z 3,6% na viac než 24%. V tejto súvislosti sa očakáva 5,7-násobný nárast záznamu generovaného v rozlíšení 4K oproti rozlíšeniu 1080. To len potvrdzuje rýchle rastúce požiadavky na ďalšie ukladacie kapacity. Portfólio produktov Western Digital s označením WD Purple je navrhnuté špeciálne na zabezpečenie spoľahlivého výkonu v mainstreamových dohľadových a zabezpečovacích systémoch, ktoré pracujú nepretržite v režime 24/7.

Pamäťová karta WD Purple SC QD101 microSD poskytuje rastúcemu trhu bezpečnostných kamier kombináciu vysokej odolnosti, vysokého výkonu a kapacity. Dostupná je v kapacitách 32 GB, 64 GB, 128 GB, 256 GB a 512 GB. V kompatibilných kamerách možno aktivovať monitoring stavu pamäťovej karty, umožňujúcej získavať informácie a upozornenia na zostávajúce hodnoty odolnosti a životnosti a preventívne poskytnú pamäťovej karte potrebný servis. Pevný disk WD Purple 14 TB vyžíva technológiu WD AllFrame pre vylepšený záznam videa, ktorá napomáha obmedziť chyby, pixeláciu videa alebo prerušovanie záznamu, ktoré by mohlo nastať v nahrávacom zariadení. Pevné disky majú vylepšené hodnoty pracovného zaťaženia, čo podporuje systémy navrhnuté pre nepretržitý záznam videa v režime 24/7 pri využití až 64 kamier.

Pridaj komentár