V spleti mnoho smart hodiniek ponúkame pohľad na zaujímavý model, ktorý výrobca označuje ako „odolné inteligentné hodinky pre mestských dobrodruhov“.

Pripomeňme, že sme vydali nedávno ich plnohodnotnú recenziu. Šasi hodiniek je vyrobené zo zosilneného polykarbonátu, zatiaľ čo rámik je z nehrdzavejúcej ocele. Zafírové sklíčko, ktoré chráni 1,39“ AMOLED, je dostatočne tvrdé. Tak ako všetky ostatné hodinky Honor/Huawei, aj GS Pro používajú operačný systém Lite OS. Majú solídny výber ciferníkov a dokážu sledovať spánok, SpO2, stres, VO2Max a, samozrejme, srdcovú frekvenciu. V čom GS Pro prekonávajú väčšinu svojich kolegov, je výdrž batérie, športové funkcie a zabudovaná GPS, ktorá (ako sme už uviedli v recenzii) dokáže doviesť používateľa späť do civilizácie, ak sa stratí v lese.

Remienky hodiniek GS Pro sú štandardne tak ľahko vymeniteľné, ale s potešením konštatujeme, že ten, ktorý je súčasťou balenia, dostatočne sedí a je neuveriteľne odolný. Hmotnosť je správne rozložená a nositeľné zariadenie nepôsobí, akoby ho niekto vyhral na okresnej výstave. Nám sa však z dlhodobého hľadiska zdajú hodinky až príliš ťažké, ak ich máme takmer neustále na ruke a ich hmotnosť je až 78 gramov. Hodinky používajú čipset Kirin A1, ktorý je známy svojou nízkou spotrebou energie. V kombinácii s batériou, ktorá má kapacitu 790 mAh (čo je na pomery smart hodiniek veľa) sľubuje GS Pro 25-dňovú výdrž na jedno nabitie pri „typickom scenári“. Nám sa v praxi podarilo dosiahnuť 10-dňovú výdrž.

Honor umožňuje s hodinkami GS Pro sledovať 100 rôznych športov, ponúkajú funkciu hands-free a ich cena je 140 eur. Testované smart hodinky ponúkajú zaujímavé funkcie, robustnú konštrukciu a naozaj širokú škálu športových funkcií a režimov. Prečítajte si našu plnohodnotnú recenziu.