Operátor Tesco mobile pripravil pre svojich zákazníkov letné prekvapenie – nový balíček Internet na deň 1GB. Zákazníci Tesco mobile tak môžu od 2. júla 2019 nielen počas leta surfovať či už na dovolenke v zahraničí, doma alebo v práci len za 1 euro na deň.

,„Rozšírená ponuka služby Internet na deň prináša odteraz aj variant 1GB dát za 1 euro. Platnosť dátového objemu je vždy do 23:59 h. daného dňa. Novinka rozširuje ponuku dátových služieb pre našich zákazníkov, ktorí čoraz viac využívajú internet v mobile. Preto im prinášame ešte výhodnejšiu alternatívu. V prepočte na pomyselný megabajt ide o zlacnenie oproti nižšiemu variantu denných dát, ktorý naďalej ostáva v ponuke,“ hovorí Alexander Vlčko, marketingový manažér Tesco mobile. Ako gigabajt dát za 1 euro získať? Službu Internet na deň má predaktivovanú každý zákazník a za dáta s ňou platí, až keď ich v daný deň skutočne využije. Pre využívanie nového vyššieho objemu denných dát môže zákazník zaslať SMS s textom 1GB na číslo 99222.

Novinka je dostupná na predplatenej karte Bodka, ako aj pre zákazníkov využívajúcich pôvodnú kartu na dobíjanie kreditu. Pri cestách v rámci Európskej únie je z nového objemu možné využiť za deň 370MB dát. Pripomeňme, že Tesco mobile pôsobí pod operátorom O2. Novinkou je tiež možnosť využiť denné dáta aj v prípade, keď zákazník vyčerpá mesačný balík predplatených dát pred koncom jeho platnosti a neželá si ho zvýšiť alebo práve nemá dostatok kreditu. Od 2. júla 2019 sa zákazníci v tomto prípade nemusia obmedzovať a môžu ihneď začať využívať denné dáta tým, že si deaktivujú mesačný balík. Zákazníci Tesco mobile s predplatenou kartou Bodka si môžu okrem Internetu na deň vybrať aj z troch mesačných dátových balíkov s výhodou bezplatného prenosu neminutých dát do ďalšieho obdobia: Internet500 za 3 eur mesačne, Internet1500 za 6 3 eur mesačne, Internet3000 za 9 eur mesačne.