Hoci virtuálny mobilný operátor Radosť (patriaci pod O2) oslavuje už rok na trhu, prinášame zaujímavosti, o ktorých ste netušili.

Už rok si desaťtisíce zákazníkov užívajú výhody digitálnosti a to, že majú celého operátora na dosah ruky v rámci appky. Len na pripomenutie, presne pred rokom odštartoval operátor svojimi troma tarifmi, pričom najvyšší z nich, Neobmedzená Radosť, posunul cenovku neobmedzeného objemu dát na trhu smerom nadol a zákazníci si ho môžu užiť za 20 eur na 30 dní. Rýchlosť je síce limitovaná na 10/10 Mbps, väčšine používateľov to však dostačuje. Digitálny operátor prešiel za svoj prvý rok existencie vývojom a dnes už majú zákazníci možnosť zobrať si k jednému občianskemu viacero SIM kariet, či využívať služby ako VoLTE a VoWiFi.

Zároveň si od leta môžu znížiť cenu svojej Radosti po odporúčaní nového zákazníka. Za každého odporúčaného zákazníka obaja získajú 50% zľavu na 30 dní. A ak využijú všetkých 5 odporúčaní, tak môžu mať napríklad neobmedzené služby za cenu 10 eur na 5 mesiacov. Vedeli ste napríklad, že najobľúbenejším dňom aktivácie je streda alebo utorok? Hoci si Radosť môžu zákazníci aktivovať aj v nedeľu, práve v týchto dvoch dňoch si ju aktivovalo až 40% z nich. Možno tiež mnohých prekvapíme, keď povieme, že najčastejším zariadením, na ktorom zákazníci operátora využívajú, je Apple iPhone. Ďalšou zaujímavosťou je, že v zahraničí najradšej využívajú roaming v susednom Česku. Tiež vieme, že služba nie je určená len mladým, ale vhodný tarif je aj pre vyššie vekové kategórie.