TCL uvádza na slovenský trh novú modelovú radu televízorov s rozlíšením 4K Ultra HD a soundbarom Onkyo. Novinka bola prvýkrát predstavená na veľtrhu IFA 2019.

Novopredstavené televízory ponúknu tenký kovový dizajn, kvalitu obrazu 4K HDR Pro, technológiu Wide Colour Gamut, Dolby Vision, HDR10+ a operačný systém Android TV. Nová rada je určená pre tých, ktorí nechcú robiť kompromisy medzi výkonom a eleganciou. Vstavaný zvukový systém Onkyo je vybavený štyrmi reproduktormi, ktoré dopĺňa technológia Dolby Atmos čo príde vhod najmä pri sledovaní filmov, prehrávaní hudby či hraní hier. EC78 umožňuje taktiež ovládanie hlasom. Nová rada televízorov bola prvýkrát predstavená na veľtrhu IFA 2019, aktuálne je na slovenskom trhu už dostupná prostredníctvom vybraných predajcov. Dostupná je v dvoch veľkostiach, 55“ a 65“.

Rozlíšenie Ultra HD (3840×2160) je štyrikrát väčšie než Full HD, výbavu dopĺňajú štyri integrované reproduktory s výkonom až 60W zaručujú zvuk, ktorý každého vtiahne do deja či už pri sledovaní filmov, počúvaní hudby alebo hraní hier. Televízory TCL so systémom Android ponúkajú možnosť bezdotykového ovládania. Ľudský hlas stačí okrem iného k zapnutiu, vyhľadávaniu, zmene programu alebo vstupu alebo úprave hlasitosti. Poteší bezrámčekový dizajn, ktorý zväčšuje obrazovku bez rušivého vplyvu rámu. Dodávaný je s elegantným kovovým centrálnym stojanom, takže tento veľký televízor je možné ľahko umiestniť na akýkoľvek povrch. TCL 55EC780 (55“) a TCL 65EC780 (65“) sú lokalizované pre slovenský trh a ich ceny začínajú na 739 eur pre 55“ a na 999 eur pre 65“.

Pridaj komentár