Genesis Thor 420 RGB je plochá mechanická klávesnica určená pre náročných používateľov, ktorí ocenia jej pokročilé funkcie a štýlový dizajn.

Klávesnica je vybavená softvérom, vďaka ktorému môžete nahrávať ľubovoľné makrá a spravovať 22 režimov podsvietenia. Ploché mechanické spínače Content Slim Blue poskytujú technológiu s krátkym aktivačným bodom len 1,2mm, čo umožňuje rýchlu reakciu. Vyznačujú sa tichšou prácou od klasických mechanických spínačov, pri zachovaní citeľného kliku v aktivačnom bode, čo informuje používateľa o aktivácii. Klávesnica ponúka robustné hliníkové šasi a plochým profilom, čo zvyšuje komfort používania a dáva širšie možnosti využitia, ako pri hraní, tak aj pri každodennom používaní. Naviac elegantné prevedenie z brúseného hliníka dáva štýlový vzhľad, ktorý ju odlišuje od ostatných modelov dostupných na trhu.

Klávesnica obsahuje funkčné multimediálne klávesy umiestnené na klávesoch F1 – F12, ktoré umožňujú kontrolovať médiá a iné funkčné skratky ako sú napr. kalkulačka. Vo virtuálnom svete hrá veľkú rolu štýlový dizajn a výrobca umožňuje personalizáciu 22 režimov podsvietenia, takže si určite každý nájde svoj obľúbený svetelný efekt. Klávesnica je vybavená technológiou N-key Rollover, čo znamená že zaregistruje všetky kliknutia bez ohľadu na to, koľko klávesov naraz stlačí používateľ. Súčasťou je tiež pokročilý softvér, ktorý umožňuje nahrávať ľubovoľné makrá a spustiť pomocou jediného tlačidla smrtiacu smršť. Okrem toho softvér umožňuje spravovať RGB podsvietenie a 22 svetelných efektov. Klávesnica Genesis Thor 420 RGB je dostupná za cenu 78 eur s DPH.