Oppo nás informoval, že jej štvrté výročné technologické podujatie Inno Day 2022 sa uskutoční 14. decembra vo virtuálnej podobe.

Témou je „Empowering a Better Future“ a podľa zvestí by pri tejto príležitosti mohli byť oznámené skladacie zariadenia Find N2 a Find N2 Flip. Dávalo by to zmysel, keďže pôvodný model Find N debutoval na minuloročnom Inno Day. V tlačovej správe, ktorá odhaľuje podrobnosti o podujatí Inno Day 2022, sa uvádza, že na tohtoročnom podujatí „bude predstavených niekoľko nových špičkových technológií vyvinutých v rámci štyroch inteligentných iniciatív spoločnosti Oppo: inteligentná zábava, inteligentná produktivita, inteligentné zdravie a inteligentné učenie“. To naznačuje oveľa viac než len skladacie zariadenia, ale na to si budeme musieť počkať.

Ak to ešte neviete, Inno Day je „charakteristické podujatie spoločnosti Oppo, prostredníctvom ktorého skúma nové technológie a vyzdvihuje svoje úspechy za uplynulý rok“. Prvá sa konala v roku 2019, keď boli predstavené originálne hodinky Oppo Watch, potom v roku 2020 sme videli koncept rolovateľného telefónu a v roku 2021 bol predstavený NPU MariSilicon X spolu s modelom Find N. Čip sa potom o niekoľko mesiacov neskôr dostal do modelu Find X5 Pro.

Zdroj