Záver roka bude hlavne o darčekoch, dobrom pocite z darovania a zábave.

S O2 Paušálmi s Netflixom, HBO Max, Voyom a ďalšími zábavnými aplikáciami v cene paušálu, ako aj možnosťou dvojnásobku dát či rýchlosti, si zákazníci tohtoročné Vianoce užijú. Operátor v tomto období pribalí aj ďalšie darčeky pre všetkých zákazníkov v podobe štedrých dátových balíčkov alebo zariadení za výhodné ceny. Zákazníci by však nemali zabúdať ani na vernostný program Prekvapenia, ktorý nájdu v aplikácii, a cez ktorý bude poskytovateľ rozdávať ďalšie prekvapenia. Operátor uvádza, že od 13. novembra si zákazníci ako darček nájdu v aplikácii 10GB bonusových dát na mesiac zadarmo. A bude len na nich, či sa rozhodnú si tieto dáta ponechať pre seba alebo ich podarujú svojmu blízkemu, a premenia ich tak na nekonečno dát na mesiac zadarmo. Zákazníci darovanie a presun vybavia priamo v appke. Pokiaľ sa zákazník rozhodne dáta poslať blízkemu, tak obdarovaný si nájde SMS alebo push notifikáciu s informáciou o tom, že niekto na neho myslí a posiela mu darček. Tento vianočný darček zákazníkovi ostane uložený v aplikácii v sekcii Kupóny, kde si ho môže následne kedykoľvek aktivovať. Vianočná ponuka bude k dispozícii do 31. januára pre všetkých zákazníkov s program O2 Paušál, Voľnosť, Fér, Dátovka a Moja firma.

Pre tých, ktorí chcú darovať alebo nájsť si ako darček nový telefón, pripravila firma viacero kombinácií zariadení. Za cenu jedného získajú ďalšie dve nové zariadenia s cenou 1 euro. Od 7. novembra má poskytovateľ v ponuke sedem zvýhodnených trojíc zariadení za cenu jedného. Operátor v tomto roku predstavil aj nový vernostný program Prekvapenia. Každý zákazník si každý týždeň nájde v O2 aplikácii zaujímavý darček. Pripravené sú partnerské zľavy, neobmedzené dáta na deň a zľavy na vybrané zariadenia a príslušenstvo z e-shopu. Poskytovateľ v tomto období pridáva do programu ďalšie dve prekvapenia. Zákazníci si tak už v týchto dňoch môžu medzi svojimi prekvapeniami nájsť aj balíčky neobmedzených volaní alebo SMS správ na deň.

Vianočná pohoda je neodmysliteľne spojená aj s kvalitným sviatočným programom v televízii. Operátor k novým paušálom pridáva jednu z najobľúbenejších streamovacích služieb (Netflix). Zákazníci si tak môžu aktivovať a využívať v cene paušálu priamo na televízii alebo inom zariadení. Zákazníci môžu získať aj predplatné ďalších obľúbených televíznych služieb, ktorými sú HBO Max, Voyo či O2 TV s archívom. Všetky služby môžu streamovať priamo na svojej televízii v pohodlí obývačky alebo na iných dostupných zariadeniach. Zákazníci si už od začiatku októbra môžu v ponuke aj dátové možnosti svojho paušálu a to spojením minimálne dvoch paušálov alebo domáceho internetu prostredníctvom apky. Vytvorením takejto skupiny získavajú jej členovia dvojnásobnú rýchlosť dát, resp. členovia skupiny so základným resp. pohodovým paušálom získavajú balík 5GB dát, resp. 10GB dát na mesiac navyše. Benefit je aktivovaný okamžite.