Gigantická obrazovka s najpokročilejšou zobrazovacou technológiou obsahuje 25 miliónov samo svietiacich RGB LED diód a ponúka rovnako kvalitný pohľad zo všetkých uhlov.

Na slovenský trh dorazil najluxusnejší a technologicky najvyspelejší televízor všetkých čias. Samsung uviedol prvý model MicroLED televízora, ktorý používa rovnakú zobrazovaciu technológiu, akú sa doteraz pýšili len priemyselné panely The Wall používané napríklad koncernom Škoda Auto. Vôbec po prvýkrát sa táto technológia založená na miliónoch samo svietiacich anorganických diódach objavuje v kompaktnom rozmere určenom do domácnosti. Doslova obrí televízor MicroLED s uhlopriečkou 110″(242 x 136 cm) je dispozícii v predaji s astronomickou cenou 149999 eur. Vzhľadom na to, že na Slovensku nie je vzorka MicroLED k dispozícii, výrobca ponúka záujemcom osobnú konzultáciu so slovenským produktovým manažérom.

Televízor vyniká špičkovým zvukom, ide o technológiu Majestic Sound s priestorovým prevedením 5.1, ktorý nepotrebuje žiadne ďalšie externé reproduktory, takže sa z bežnej domácnosti stane luxusné kino. Telka je vybavená operačným systémom Tizen, ktorý výrobca používa pri všetkých svojich smartTV a prostredníctvom neho je možné využívať všetky bežné televízne aplikácie. K dispozícii je tiež funkcia 4Vue (Quad View), vďaka ktorej je možné na obrazovke zobraziť až štyri samostatné obrazy z rôznych zdrojov. K televízoru je možné pripojiť rôzne externé zariadenia, čo ocenia napríklad hráči – môžu si zobraziť jednotlivé okná alebo napríklad rôzne pohľady na tú istú scénu, všetko vo vynikajúcej kvalite s vysokým rozlíšením.