Počas uplynulých 90 rokov spoločnosť Motorola vytvorila niektoré z najznámejších mobilných telefónov na svete, pričom aktuálne spoločnosť oznamuje nové partnerstvo so spoločnosťou Puma.

Partnerstvo Motorola a Puma bude s novou teniskou RS-X oslavovať znovuvytvorenie technológie a športovej módy. Táto nostalgická kolekcia bude spájať histórie športu, módy, technológie a inovácií – inšpirované dizajnom mobilných telefónov Motorola. Zaujímavý je dizajn, ktorý výrobca prezentuje s pozadím plošného spoja na propagačných materiáloch.

Adam Petrick zo spoločnosti Puma dodáva: “Sme nadšení, že môžeme spolupracovať so značkou, ktorá je rovnako odhodlaná presadzovať pokrok v inováciách a kultúre. Spolu s Motorola, prinášame do sveta tenisiek novú úroveň s úplne novou iteráciou RS štýlu z 80.rokov navrhnutého s detailami inšpirovanými technikou.”

Renata Altenfelder zo spoločnosti Motorola hovorí: “S viac ako 90 rokmi inovácií, vytvorila Motorola niektoré z najobľúbenejších mobilných telefónov, ktoré zadefinovali momenty v móde a popkultúre. Táto spolupráca s PUMA oslavuje spojenie štýlu a technológií, ktoré sa medzi sebou neustále inšpirujú.”