O Huawei P50 sa v posledných mesiacoch šírili divoké fámy a väčšina správ naznačuje, že fotoaparát bude mať nové rozloženie.

Špekuluje sa, že v dvoch veľkých prstencoch fotoaparátu budú umiestnené štyri fotoaparáty vrátane jedného veľkého 1″ snímača hlavného fotoaparátu. Najnovšou správou o sérii P50 je render, ktorý na Twitteri zverejnil používateľ @RODENT950. Leaker tvrdí, že tieto fotografie nie sú makety, ale skutočné rendery. Na nich vidieť sústavu fotoaparátov vo veľkých kruhoch, pričom v hornom zoskupení sú zobrazené tri fotoaparáty a v dolnom jeden. Špekuluje sa, že spodný fotoaparát je hlavným snímačom s obrovským senzorom. Predchádzajúce úniky telefónu skutočne ukazovali len dvojité krúžky, ktoré sú súčasťou zostavy fotoaparátu, ale rozloženie fotoaparátov pod krúžkami nebolo nikdy jasne definované.

Špekulácie v rámci vlákna na naznačujú, že by tam mohol byť teleobjektív, ale nevidíme periskopový fotoaparát. Na druhej strane sa hovorí, že Huawei má tri varianty modelu P50. Používateľovi @alfawien sa podarilo priblížiť fotografiu a rozoznať niečo, čo vyzerá ako 13-90 mm. Niektorí používatelia vo vlákne špekulujú, že periskopový fotoaparát P50 môže byť vybavený variabilným zoomom. Hovorí sa, že P50 bude mať 6,3″ displej a vycentrovaný fotoaparát na selfie s dierkou. Na trh sa údajne uvedie s 1″ snímačom IMX 800 od Sony, pričom k dispozícii budú celkovo štyri fotoaparáty. Očakáva sa, že trojica Huawei P50 bude uvedená na trh niekedy v máji alebo júni.

Zdroj

Pridaj komentár