Konečne sme sa dočkali a platforma HBO GO po novom ponúka nielen nie len slovenské titulky ale tiež aj slovenský dabing.

Používatelia si môžu vybrať podľa vlastných preferencií. Na Slovensku ostáva naďalej možnosť vybrať si české titulky a dabing, alebo po novom slovenský dabing, či titulky. Možnosť výberu majú taktiež v Českej republike, kde okrem českého dabingu a titulkov môžu zvoliť slovenský dabing alebo titulky. Už teraz sú v ponuke na HBO GO k dispozícii v slovenčine seriálové hity z produkcie HBO – všetkých osem sérii Hra o tróny, Černobyľ, Veľké malé klamstvá, Eufória a novinky ako Mělas to vědět, či Temné hmoty. Slovenský dabing je tiež k dispozícii pre seriál Walking Dead.

Z filmov si môžu diváci vychutnať novinku režiséra Stevena Soderbergha Nechte je všechny mluvit s Meryl Streep v hlavnej úlohe, posledných deväť filmov zo série Jamesa Bonda, filmy Harry Potter (ktoré, priznajme si v slovenskom dabingu znejú oveľa lepšie ako v českom s prapodivnými menami a pomenovaniami), klasiku Watchmen z roku 2009 alebo hity ako Zodiac, Krycie meno U.N.C.L.E., Oceľová päsť alebo Tomb Rider. Pre deti nebudú chýbať animované filmy zo štúdia Disney ako Blesk, Coco, Hľadá sa Nemo, Zootropolis, alebo z produkcie Warner Bros – Pokémon detektív Pikachu. Pre detských divákov bude k dispozícii aj dabing k novým sériám Labková patrola, ktoré sa na HBO GO objavia na konci februára.

https://www.youtube.com/watch?v=FndyEQzFS64

Veľké filmové a seriálové novinky budú v slovenčine na HBO GO automaticky pribúdať. Na lokalizáciu nových titulov HBO spolupracuje s dabingovým štúdiom Sunrise. V dabingoch sú významní slovenskí herci a herečky, ako napríklad Kristína Svarinská, Diana Mórová, Zdena Studenková, Matej Landl, Martin Mňahončák, Juraj Kemka, Martin Kaprálik, Ivan Gogál, Dušan Cinkota a ďalší. HBO GO je na Slovensku, rovnako ako v Českej republike k dispozícii predplatiteľom HBO cez operátorov (napríklad cez UPC), alebo sa dá služba predplatiť priamo. Stačí sa zaregistrovať a užiť si filmy, seriály a animované príbehy vo zvolenom jazyku na SmartTV, v počítači, tablete, či na smartfóne.