Už skôr uvedený render telefónu Coca-Cola, ktorého zadný panel zodpovedal dizajnu plechovky s ikonickým logom je realitou.

V tom čase nebol známy výrobca zariadenia, rovnako ako jeho špecifikácie. Dnes však bolo zariadenie odhalené a môžeme uviesť, že ho vyrába Realme, jedna zo spoločností zastrešujúcich čínsku firmu BBK Electronics, ktorá sa zaoberá výrobou smartfónov. Medzi ďalšie značky, ktoré táto spoločnosť vlastní, patria Oppo, Vivo, OnePlus a iQOO.

Telefón sa volá Realme 10 Pro Coca-Cola Edition, je rebrandovaný to pritom Realme 10 Pro, čo znamená, že má niektoré špecifikácie, ktoré na papieri vyzerajú dobre. Telefón má napríklad batériu s kapacitou 5000 mAh a 33W rýchlonabíjačkou, ktorá ho z 0% na 50% nabije za 30 minút. Súprava zadného fotoaparátu je vybavená 108 MPx obrazovým snímačom s 2 MPx hĺbkovým snímačom. Predný selfie fotoaparát má rozlíšenie 16 MPpx.

Telefón je vybavený 6,7″ LCD displejom so 120 Hz obnovovacou frekvenciou a rozlíšením 2400×1080 (Full HD+). Telefón poháňa 6nm SoC Qualcomm Snapdragon 695 5G, ktorý má 8GB RAM a 128GB úložisko. Na bočnom skeneri odtlačkov prstov je vyryté logo Coca-Cola a Realme tvrdí, že vďaka matnému spracovaniu imitujúcemu kov máte pri uchopení zariadenia pocit, akoby ste mali v rukách plechovku Coly.

Telefón obsahuje aj tapety s motívom Coly, zvonenia, ikony aplikácií a ďalšie vychytávky so značkou. Predinštalované je používateľské rozhranie Realme UI 4.0 založené na systéme Android 13. Nanešťastie pre fanúšikov, zariadenie je možné zakúpiť v Indii len prostredníctvom Realme alebo online predajcu Flipkart. Cena je v prepočte 255 USD.

Zdroj