Telekomunikačný operátor pripravil pre svojich zákazníkov viacero zaujímavých zliav.

Vo vianočnej ponuke operátora je rekordný počet viac ako 50 zariadení, na ktoré je možné využiť cenové zvýhodnenie k paušálom Sloboda 3 až do 7 eur mesačne, do celkovej výšky 210 eur z ceny zariadenia, ktorá sa odrátava z mesačnej platby za službu. Okrem ponuky mobilných telefónov, tabletov, smart hodiniek a notebookov je v ponuke po prvýkrát aj smart televízor Samsung a pribudli aj najnovšie iPhony. Pod značkou 4ka už zákazník dlhší čas nájde nielen mobilné služby, ale domáci internet a TV, pričom poskytovateľ cez partnerské siete pokrýva optickým internetom viac ako milión domácností po celom Slovensku. Na predvianočný trh sa preto zamerala aj na domácu zábavu do obývačky. Domáci internet aj 4KA TV si vie zákazník zakúpiť napríklad aj na pobočkách Slovenskej pošty. Novinkou v ponuke je 55″ 4K Ultra HD smart televízor Samsung UE55CU7172UXXH s technológiou obrazu Crystal UHD, ktorý si môže zákazník zakúpiť v e-shope k dátovým paušálom.

Okrem toho ponúka aj zaujímavú zľavu na služby 4KA TV a domáceho optického internetu pre domácnosti vo výške 60 eur, ktorá sa odrátava po 4 eur z mesačnej platby za službu po dobu 15 mesiacov. Zároveň ako darček k televíznej službe získa zákazník prémiový balík HBO s televíznymi stanicami HBO, HBO2, HBO3 na mesiac zadarmo. Zákazník môže sledovať 120 staníc na 4 zariadeniach súčasne. Zvýhodnenú ponuku môžu zákazníci využiť do konca januára 2024. Vo 4ke zákazníci tak môžu na Vianoce ušetriť pri kúpe zariadenia v kombinácii so službou pevnej siete – optického internetu či 4KA TV. Pre zábavu do obývačky ponúka operátor dve koncepčne odlišné herné konzoly. Prvou je klasická herná konzola Microsoft Xbox Series S a 512GB a ako druhú má v ponuke prenosnú hernú konzolu do ruky Nintendo Switch, ktorú si možno vziať kamkoľvek. Obe konzoly sú dostupné k dátovým paušálom na e-shope. Operátor zaradil do ponuky aj 3 modly notebookov Lenovo. Najlacnejším modelom je elegantný, tenký a ľahučký notebook Lenovo IdeaPad 3.

Výkon za priaznivú cenu ponúka notebook Lenovo ThinkPad; na kreatívnu prácu je vhodný notebook Lenovo IdeaPad Flex 5, ktorý je možné preklopiť do režimu tabletu. Okrem toho má poskytovateľ v ponuke päticu tabletov, napríklad Honor Pad X8. iPhony patria vo 4ke medzi najpredávanejšie zariadenia a preto operátor zaradil do ponuku najnovšie modely. V ponuke pribudli iPhone 15 a iPhone 15 Pro v rôznych farebných kombináciách. V ponuke operátora nájdete aj refurbishovaný iPhone 12 z obľúbenej kategórie „ako nový“ so zárukou 24 mesiacov. Okrem toho v predvianočnej ponuke pribudol aj model Apple iPhone 14 Pro s 256GB úložiskom a nechýbajú ani Apple Watch Series 8 v dámskej 41 mm aj pánskej 45 mm verzii. Noví zákazníci predplatených služieb môžu využiť naďalej viacero zliav a bonusov.

Naďalej platí, že každý nový zákazník, ktorý si prenesie svoje telefónne číslo od iného operátora do 4ky a aktivuje si niektorý z nových paušálov Sloboda+ a Sloboda dáta získa automaticky bonus za prenos čísla v podobe zľavy – 2 eur za každých 30 dní, až dovtedy, kým bude služby využívať a platiť. Noví zákazníci môžu vyskúšať ktorýkoľvek nový paušál na prvých 30 dní za 4 eurá, vrátane najvyššieho paušálu Sloboda Nekonečno+ priamo na e-shope. Zároveň každý zákazník, ktorý si nastaví cez zákaznícky portál Moja zóna alebo mobilnú aplikáciu Moja 4ka pravidelnú úhradu platobnou kartou pre nový paušál Sloboda Nekonečno+, ten získa za špeciálnu cenu 21 eur na 30 dní až dovtedy, kým bude služby využívať a platiť. Navyše v e-hope zákazník ako darček dostane ku kúpe jednej SIM karty druhú ako darček zadarmo pre seba či niektorého člena domácnosti.