Globálne uvedenie série Xiaomi 13 sa očakáva tento mesiac.

Nové zostavenie MIUI 14 na serveroch spoločnosti Xiaomi naznačuje, že tento mesiac sa uskutoční globálne uvedenie novej série Xiaomi 13. Spolu s MIUI 14 Global sa dočkáme aj Xiaomi 13. Vyzerá to tak, že fanúšikovia sa majú v blízkej budúcnosti na čo tešiť. Nedávno bolo objavené nové zostavenie MIUI 14 a predpokladá sa, že ide o ukážku úplne nového zariadenia, ktoré má byť vydané pre verejnosť budúci mesiac. Týmto novým zariadením je séria Xiaomi 13, ktorý bude až s celosvetovým uvedením tento mesiac. Jednou z výrazných vlastností série, ktorá bude uvedená na trh s globálnym uvedením, je nový operačný systém MIUI 14, ktorý oproti svojmu predchodcovi prináša množstvo vylepšení a zdokonalení. Patrí medzi ne nová funkcia super ikon, nové sady widgetov, vyšší výkon a výdrž batérie a vylepšené bezpečnostné opatrenia.

Spolu s tým sa veľkej pozornosti dostáva aj novým hardvérovým špecifikáciám. Tieto nové zariadenia poháňa prémiový 5G SoC. Špičkové špecifikácie fotoaparátu, prepracovaný dizajn fotoaparátu. Obe zariadenia z tejto série poháňajú čipy Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2, ktoré vám poskytnú najlepší výkon a najlepšiu účinnosť pri výdrži batérie. Aj keď ich kapacita batérie je rozdielna, ak ich porovnáme. Xiaomi 13 Pro má 4820 mAh batériu, zatiaľ čo Xiaomi 13 má 4500 mAh batériu. Hoci sa tým nenechajte oklamať, vďaka Snapdragonu 8 Gen 2 budete mať pravdepodobne výbornú výdrž batérie v oboch týchto telefónoch. Obe zariadenia sú vybavené 8GB RAM, čo je dostatok na zvládnutie multitaskingu a náročných hier, a spolu s 2 variantmi úložiska; 128GB a 256GB. Predpokladáme, že zariadenie bude až na verejnosti tento mesiac, pretože je už spozorované v databáze IMEI.

A ide o najnovšie zostavenia MIUI 14, ktoré budú pravdepodobne súčasťou série Xiaomi 13. To znamená, že tieto zariadenia budú pravdepodobne vydané koncom tohto mesiaca alebo prvý týždeň budúceho mesiaca. Okrem nového operačného systému bude séria obsahovať aj špičkový hardvér vrátane displejov s vysokým rozlíšením, výkonných procesorov a pokročilých systémov fotoaparátov. Vďaka tomu sú tieto smartfóny jedny z najkonkurencieschopnejších na trhu a určite sa stanú hitom u používateľov, ktorí hľadajú kvalitné zariadenie za prijateľnú cenu. Celkovo sa zdá, že séria Xiaomi 13 bude pre spoločnosť významnou novinkou, fanúšikovia netrpezlivo očakávajú jej oficiálne oznámenie a vydanie. Vďaka pôsobivým funkciám a hardvéru sa určite stane hitom medzi používateľmi smartfónov na celom svete. Séria Xiaomi 13 bude oznámená spolu s globálnym uvedením MIUI 14.

Zdroj

Pridaj komentár