Už skôr spoločnosť Samsung Colombia omylom potvrdila dátum uvedenia Galaxy S23 na trh.

Stalo sa to vtedy, keď na svojej webovej stránke vytvorila stránku udalosti Galaxy Unpacked, ktorá sa uskutoční 1. februára 2023. Táto stránka bola neskôr odstránená, ale kórejský koncern rozposlal pozvánky na podujatie Galaxy Unpacked 2023, ktoré sa uskutoční 1. februára a začne sa o 19:00 stredoeurópskeho času. Podujatie Galaxy Unpacked 2023 sa bude konať v San Franciscu, čo bude prvé osobné podujatie Unpacked za tri roky od začiatku COVID-19. Pre tých, ktorí sa ho nemohli zúčastniť, sa bude naživo vysielať aj na oficiálnej webovej stránke a kanáli YouTube spoločnosti. Výrobca vo svojom oficiálnom oznámení Galaxy S23 výslovne nespomenula. Očakáva sa, že séria Galaxy S23 budú tvoriť tri smartfóny – S23, S23+ a S23 Ultra.

V rozoslanej pozvánke sa uvádza: „Prichádza nová éra inovácií Galaxy. Sú navrhnuté tak, aby ľuďom umožnili takmer nemožné, dnes aj v budúcnosti. Nová séria Galaxy S bude stelesnením toho, ako definujeme dokonalý prémiový zážitok. Posúvame latku a nastavujeme nové štandardy toho, čo je epické. Buďte pripravení zdieľať epické momenty. Spoločnosť Samsung Electronics organizuje 1. februára po prvýkrát po troch rokoch fyzické podujatie Unpacked v San Franciscu, ktorý začne o 19. hodine stredoeurópskeho času. Pripojte sa k nám a buďte tak medzi prvými, ktorí uvidia prémiové inovácie Galaxy. Udalosť bude možné sledovať na stránkach Samsung, na Samsung Newsroom Česká republika a na kanáli YouTube spoločnosti Samsung.“

O modeli Ultra sa hovorí, že bude mať 200 MPx fotoaparát. Očakáva sa, že firma predstaví aj nové notebooky, ale o nových notebookoch ani smartfónoch zatiaľ značka nič nehovorí. Dá sa však očakávať, že v období pred podujatím Galaxy Unpacked, ktoré sa uskutoční 1. februára, vypustí niekoľko upútaviek na pripravované produkty.

1 , vlastné

Pridaj komentár