Redakcia

Návštevníkom, ktorí prišli na náš portál po prvýkrát, alebo o nás doteraz nepočuli sa radi predstavíme.

Kedy sme začali?
Začiatok TechBit.sk bol skôr, pritom návštevnosť sa neustále zvyšuje a urobíme všetko preto, aby návštevnosť stúpala a aby sme prinášali pravidelné články a recenzie podľa novinárskej etiky, vyrovnané a nestranné spravodajstvo z oblasti informačných technológií a elektrotechniky.

Čo nás viedlo založiť technologický portál?
Myšlienka vznikla už dávno, potrebovali sme však veľa času a energie, aby sme založili a spustili web. A keďže sme ľudia, ktorí sú IT profesionálmi vo svojej každodennej práci, aj naše technologické recenzie, články, trendy a reportáže sú na vysokej úrovni. Máme bohaté pracovné skúsenosti s mediálnou a tiež IT oblasťou, dlhoročnú prax v televízii, telekomunikačného operátora  alebo tiež farmaceutickom priemysle. Popritom sme chceli prinášať čitateľom svoje poznatky.

Ako sme prišli k názvu?
Keďže sme technologický portál (odtiaľ prvá časť názvu TECH) a zároveň už každý vie, že elementárnou (základnou) jednotkou v počítačoch sú bity (odtiaľ druhá časť nášho názvu). A keďže ide o slovenský portál, samozrejmosťou je doména .sk – z toho vznikol celý náš názov TechBit.sk (popr. TECHBIT.SK)

Oslovil ma portál, môžem sa aj ja pridať?
Samozrejme, radi uvítame medzi nami mladých a ambicióznych ľudí. Síce sme už v strednom veku, ale budeme radi, ak sa k nám ktokoľvek pridá, kto vie písať. Stačí nám napísať na email.

Poznám firmu, mám kontakt na spoločnosť, môžem ho poslať?
Určite, budeme radi za každú novú spoluprácu. Radi testujeme nové produkty a milujeme nové technológie. Čitateľ, ktorý má kontakt, nám ho môže poslať.

Môžem pomôcť pri rozvoji technologického portálu?
Rozhodne áno. Budeme radi, ak náš portál podporíte napríklad zdieľaním na sociálnych sieťach, alebo aj iných stránkach. Takisto radi uvítame aj finančnú pomoc a podporu. Pre viac informácii nám napísať na email.

Máte iné otázky ohľadom TechBit.sk? Kľudne sa nás opýtajte – stačí nás kontaktovať.