Google Pixel 8 bude mať menšiu 6,16″ obrazovku, Pixel 8 Pro sa bude držať 6,7″ uhlopriečky.

Očakáva sa, že spoločnosť predstaví smartfón Pixel 7a budúci mesiac na svojej vývojárskej konferencii I/O. Okrem toho vyvíja aj svoje vlajkové lode na rok 2023, sériu Pixel 8, a dnes sme sa o nich dozvedeli nové podrobnosti od ľudí z odvetvia. Podľa únikov firma do modelu Pixel 8 umiestni 6,16″ panel a do modelu Pixel 8 Pro 6,7″ obrazovku. Objednávku na displeje dostal Samsung a výroba by sa mala začať v máji. Uhlopriečka displeja Pixel 8 je v skutočnosti o niečo menšia ako 6,32″ panel modelu Pixel 7. Pixel 8 Pro bude treťou verziou Pro v poradí s uhlopriečkou 6,7″.

Tieto dva telefóny sme už videli na renderoch založených na CAD minulý mesiac a tie naznačujú, že Google upustí od v súčasnosti používaných plochých strán. Ponechá si mierne zaoblené hrany, ako aj lištu fotoaparátu, vďaka ktorej telefóny Pixel vyniknú. S blížiacim sa oznámením by sme mali získať ďalšie podrobnosti. A hoci na internet unikli uhlopriečky obrazoviek, k dispozícii sú aj fotky telefónov v ochranných puzdrách. Rendery neodhaľujú žiadne nové informácie, o ktorých by sme už neinformovali, ale sú jedným z ďalších potvrdení o vzhľade telefónov.

Google Pixel 8, zobrazený v priehľadnom puzdre, vyzerá veľmi podobne ako jeho predchodca Pixel 7, s oboma fotoaparátmi za jedným tmavým sklom v tvare pilulky. Veľkosť telefónu môže byť menšia v dôsledku očakávaného zmenšenia uhlopriečky obrazovky, ale ostrovček fotoaparátu zostane horizontálnym pruhom, vyčnievajúcim zo zadnej strany. Pixel 8 Pro je zobrazený v modrom gumovom puzdre s podšívkou Alcantara na vnútornej strane, ale opäť neodhaľuje nič nové – všetky tri fotoaparáty budú spolu, pričom laserový autofokus a LED blesk sa budú nachádzať na pravej strane. Puzdro bude mať aj štrbinu na šnúrku, ale kvalita obrázka je dosť nízka, čo vyvoláva otázku, či je vôbec skutočný, alebo ide len o fanúšikovský render.

1 , 2

Pridaj komentár