OnePlus predstavuje novú vlajkovú loď OnePlus 8T
Prémiový smartfón obsahuje nové ultrarýchle nabíjanie Warp Charge 65, špičkový 120 Hz Fluid displej a OxygenOS 11.

OnePlus uviedol na trh svoj najnovší vlajkový smartfón, OnePlus 8T. Po úspechu série OnePlus 8 začiatkom tohto roka spoločnosť opäť posúva hranice tým, že predstavuje množstvo technológií novej generácie, vrátane120 Hz Fluid AMOLED displeja a najrýchlejšieho riešenia nabíjania spoločnosti – Warp Charge 65. Využíva technológiu nabíjania dvoch batérií na rýchle doplnenie veľkej celkovej kapacity 4500 mAh a úplné nabitie za normálneho používania trvá iba 39 minút, takže nočné nabíjanie je minulosťou. Smartfón je vybavený 12 teplotnými senzormi, spolu so šifrovacím čipom v adaptéri a kábli, aby udržiaval nabíjaciu teplotu na pohodlnej úrovni pri prevádzke pri špičkovom výkone 65W.

Smartfón je k dispozícii v dvoch farbách: akvamarínová zelená a lunárna strieborná. Základom je výkonný procesor Qualcomm Snapdragon 865, ktorý podporuje aj pripojenie 5G siete. K dispozícii sú dve pamäťové verzie: 128GB spolu s 8GB RAM a väčšia 256GB pamäť spolu so 12GB RAM. Výrobca použil najnovší operačný systém Android 11, ktorý ponúka viacero animácií a gest, ako napríklad 11 nových možností hodín Always On Display, vylepšené ovládanie jednou rukou a Zen Mode 2.0. Odľahčenú nadstavbu od OnePlus (OxygenOS) navyše považujeme v redakcii (aj na základe našich dlhoročných skúseností) ako najlepšiu pokiaľ ide možnosti, rýchlosť, plynulosť a dizajn. Pripomeňme, že Fluid AMOLED displej s frekvenciou 120 Hz získal hodnotenie A+ od spoločnosti DisplayMate, má jas až 1100 nitov.

Systém štyroch kamier obsahuje hlavný fotoaparát s rozlíšením 48 MPx s optickou stabilizáciou obrazu, 16 MPx a vyhradenými makro a čiernobielymi objektívmi. 123° ultraširokouhlý objektív poskytuje perspektívu pre kompozíciu snímok, takže používatelia môžu snímať krajinu, či pamiatky. Zaujímavosťou je softvér na stabilizáciu videa, ale taktiež režim Video Portrét, ktorý vytvára živé klipy s prirodzeným efektom bokehu založenom na vylepšenej AI (umelej inteligencii), detekuje a analyzuje ľudské objekty a rozmazáva pozadie. Od 20. októbra bude OnePlus 8T dostupný za cenu 629 eur (128 GB), resp. 719 eur (256 GB).

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Related Post