Ahojte, dnes (01.01.2019) oficiálne spúšťame náš technologický portál TechBit.sk, ktorý je zameraný na informačné technológie a elektrotechniku. Myšlienka vznikla už dávno, potrebovali sme však veľa času a energie, aby sme založili a spustili web.

MEDIAKIT (SK), pravidelne aktualizovaný

Ako sme prišli k názvu?
Keďže sme technologický portál (odtiaľ prvá časť názvu TECH) a zároveň už každý vie, že elementárnou (základnou) jednotkou v počítačoch sú bity (odtiaľ druhá časť nášho názvu). A keďže ide o slovenský portál, samozrejmosťou je doména .sk – z toho vznikol celý náš názov TechBit.sk (popr. TECHBIT.SK)

Keďže sme ľudia, ktorí sú IT profesionálmi vo svojej každodennej práci, aj naše technologické recenzie, články, trendy a reportáže sú na vysokej úrovni. Máme bohaté pracovné skúsenosti s mediálnou a tiež IT oblasťou, dlhoročnú prax v televízii, telekomunikačného operátora  alebo tiež farmaceutickom priemysle. Popritom sme chceli prinášať čitateľom svoje poznatky.

Čo nás viedlo založiť technologický portál?
Myšlienka vznikla už dávno, potrebovali sme však veľa času a energie, aby sme založili a spustili web. A keďže sme ľudia, ktorí sú IT profesionálmi vo svojej každodennej práci, aj naše technologické recenzie, články, trendy a reportáže sú na vysokej úrovni.

Viac informácii v časti REDAKCIA.

Pridaj komentár