ASUS Republic of Gamers (ROG) prostredníctvom podujatia predstavuje celú sériu počítačov.

Všetky používajú systém Windows 11, vrátane tenkých a ľahkých herných notebookov, ktoré prichádzajú s vylepšeným chladením, lepšími možnosťami zobrazenia a vylepšenými čipmi od spoločností Intel, AMD a NVIDIA. Spoločnosť od základu prepracovala elegantný notebook 2023 Zephyrus M16, pričom zachovala tenký a ľahký dizajn, ale teraz obsahuje vylepšený systém chladenia s technológiou Tri-Fan, ktorá smeruje vzduch z troch ventilátorov cez presne vypočítané výrezy smerom k chladiču pre účinnejšie chladenie. Vďaka tomu má zariadenie v porovnaní s minuloročným modelom o 25W vyšší výkon. Poskytuje viac energie procesoru Intel Core i9-13900H a graficke NVIDIA GeForce RTX 4090 Laptop. Ide tiež o prvé 16″ zariadenie vybavené osvetľovacou sústavou AniMe Matrix LED.

Zephyrus Duo 16 je výkonný notebook s dvoma obrazovkami, ktorý sa skladá zo 16″ Mini LED panela a 4K dotykovej obrazovky, ktorá sa pri otvorení notebooku automaticky vysunie oproti nemu. Model bol vylepšený o ešte vyšší výkon a je vybavený procesorom AMD Ryzen 9 Zen 4 so 16 jadrami a grafickým procesorom NVIDIA GeForce RTX 4090 Laptop s prepínačom MUX. Strix Scar 18 prešiel zmenou dizajnu šasi, aby sa naň zmestila väčšia 18″ obrazovka s pomerom strán 16:10. Firma tiež zvýšila chladiaci výkon tohto nového šasi, vďaka čomu je odvádzanie odpadového tepla efektívnejšie. V kombinácii s tekutým kovom Thermal Grizzly Conductonaut Extreme, ktorý je použitý na CPU aj GPU, posunul výkon ďalej a zefektívnil chladenie. Ten zahŕňa procesor Intel Core i9-13980HX 13. generácie s grafickou NVIDIA GeForce RTX 4090 Laptop s výkonom 175W.

ProArt Studiobook 16 3D OLED je mobilná pracovná stanica so šikovnou funkciou: obrazovka notebooku môže ležať na plocho a ponúka ľubovoľný uhol pohľadu až do 180°. Vďaka displeju s rozlíšením 3,2K a frekvenciou 120 Hz si môžu tvorcovia obsahu a hráči prezerať 3D fotografie, videá alebo dokonca hry bez okuliarov alebo náhlavnej súpravy. To znamená možnosť rýchlejšie vytvárať 3D vizuálny obsah, pretože je intuitívnejší. Vďaka technológii ASUS Spatial Vision môžu používatelia pohybom prepínača plynulo konvertovať 2D vizuálny obsah na pohlcujúce 3D v reálnom čase. Tvorba a navrhovanie prebieha rýchlo vďaka procesoru Intel Core i9-13980HX 13. generácie, grafike NVIDIA GeForce RTX 40, až 64GB rozšíriteľnej pamäte a rýchlemu úložisku. Veľký haptický touchpad kompatibilný so stylusom a intuitívne otočné ovládanie ASUS Dial ponúkajú zaujímavú výbavu a ovládanie aplikácií.

Zenbook 14X OLED má tenké a ľahké šasi a dodáva sa v dvoch farbách: Sandstone Beige a Inkwell Gray. Prvá z nich má veko vyrobené novou ekologickou technikou povrchovej úpravy Plasma Ceramization, ktorá vytvára povrch podobný keramike a pocit kameňa. A vnútri sa nachádza až najnovší procesor Intel Core i9-13900H 13. generácie, grafika NVIDIA GeForce RTX 3050, 32GB rýchlej pamäte LPDDR5 a 1TB PCIe 4.0 SSD. K dispozícii je aj väčší 14,5″ displej OLED HDR NanoEdge s pomerom strán 16:10 a rozlíšením 2,8K 120 Hz a batéria s dlhšou výdržou 70 Wh.

Zdroj

Pridaj komentár